Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Zanim zagrasz

Musisz poznać trochę historii. Fanowski dodatek In The Wake of Gods wyszedł z numerem 3.50, a zakończył swój żywot na wersji 3.58f, a później został włączony jako mod do platformy ERA II. Każda kolejna wersja przynosiła nowe rzeczy, urozmaicenia i rozszerzenia. Na tyle, że pojawił się problem z kompatybilnością skryptów. A kampanie WoGa były tworzone do starszych wersji. Dziś nie ma potrzeby ich instalowania, by móc w pełni cieszyć się intencjami twórców, ale przed włączeniem którejkolwiek kampanii Przebudzenia Bogów należy naszego WoGa odpowiednio przygotować.

Jeśli chcemy przejść kampanię korzystając z WoGa 3.58f, to:
1. Uruchamiany grę
2. Klikamy: Nowa gra -> Pojedynczy scenariusz -> Opcje WoG
3. Wybieramy pierwszą zakładkę Wogify Settings, a następnie zaznaczamy pierwszą opcję (jak na zdjęciu)
4. Następnie wyłączamy wszystkie opcje z zakładki Hard-coded Options (jak na zdjęciu)
5. Zapisujemy zmiany dyskietką, klikamy OK (jak na zdjęciu) i dzięki tym zabiegom możemy zagrać w kampanię bez obawy o kompatybilność z nowszymi wersjami (aczkolwiek gra i tak lubi powodować błędy).


Jeśli chcemy przejść kampanię korzystając z ERA II, to:
1. Włączamy ERA Start Menu
2. Włączamy Mod Manager
3. Z listy aktywnych modów usuwamy wszystkie bądź prawie wszystkie mody — na liście aktywnych modów powinny się znaleźć jedynie: In The Wake of Gods, Fast Battle Animation, Secondary Skills Scrolling. Mody się dezaktywuje poprzez ich zaznaczenie i kliknięcie Disable (patrz zdjęcie).
4. Obok napisu "Exe to run" wybieramy h3era.exe albo h3era HD.exe i klikamy Run (patrz zdjęcie). Uruchamia się WoG, a w WoGu trzeba wykonać operacje jak opisane powyżej.
Powodzenia!


© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "In The Wake of Gods". Redakcja, kontakt