Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
Dżizas... no... to PORTAL do jasnej... musisz wszędzie szukać opisów tych gifów? :PTen portal jest zepsuty, prowadzi absolutnie donikąd...
Portale do innych stron o WoGu
Oto linki do innych miejsc o WoGu w internecie. Jeśli ktoś uważa, że jakiejś ważnej strony tu zabrakło, proszę o kontakt. Wszelkie linki zamieszczane są bez wiedzy i zgody autorów, ale nie wydaje mi się, żeby byli tym specjalnie zmartwieni.




Oficjalna strona WoGa. Przede wszystkim stworzona dla znacznie bardziej ułatwionego działu 'download'. Znajdziecie tam zarówno oficjalne materiały WoG Teamu, jak i różnego rodzaju dodatki i mody.


Język strony: angielski.




Słowacka strona WoGa, którą warto odwiedzić zwłaszcza ze względu na fanowskie modyfikacje. Niemal każdy fanowski twór jest rozbudowanie opisany i udostępniany. Ponadto, dla dużej części modów stworzone zostały prezentacje multimedialne, dzięki którym w jeszcze lepszy można się przekonać o ich możliwościach.

Język strony: słowacki (dostępne przyciski szybkiego tłumaczenia strony)






© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "In The Wake of Gods". Redakcja, kontakt