Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Około półtora roku temu na Heroes Community niejaki mister_kalu ogłosił swój projekt zmiany WoGa w H2. Coś co z początku wydawało się wizualnym modem, zmieniającym wygląd jednostek na te z drugiej części HoMM, szybko (o ile tak można określić rok od pierwszej zapowiedzi) wyewoluowało w projekt totalnej konwersji WoGa w ulepszone H2. Jak pewnie wielu z was wie, w drugich Heroesach jest o 3 frakcje mniej niż w jej kontynuacji (licząc dodatek wprowadzający Wrota Żywiołów). Wielu modderów w takim momencie próbowałoby usunąć pozostałe miasta z gry, jednakże mister_kalu postanowił zrobić w ich miejsce zupełnie nowe, pasujące do szaty graficznej drugiej części HoMM.

I ostatnimi czasy pokazał, że jedno z nowych miast jest już ukończone. Gypsy town (co w dosłownym tłumaczeniu oznacza miasto cygan :3) zastępuje Wrota Żywiołów i składa się głównie z jednostek, które w H2 były neutralne (chociaż jedna jednostka jest autorstwa mister_kalu) i jest osadzona w klimacie pustynnym. Z poprzednich filmików wiadomo też, że kolejnymi dwoma miastami mają być Heretic (Inferno) i Witch (Fortress/Cytadela). Jak twórcy wyszło zrobienie miasta w klimacie H2? To już oceńcie sami:

Mitabrin
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "In The Wake of Gods". Redakcja, kontakt