Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

...w dość specyficznej formie. Jakieś półtora miesiąca temu na forum DF2.ru pojawił się ukraiński mod podmieniający Wrota Żywiołów na Forge. Nie jest to dokładnie to samo co mieliśmy szansę ujrzeć na porzuconych szkicach NWC z czasów tworzenia Armageddon's Blade, trzeba jednak zaznaczyć, iż na chwilę obecną jest to jedyna "grywalna" forma tegoż miasta.

Plik do ściągnięcia znajduje się tutaj.


Instalacja:
1. Wrzucamy Forge.wog i shoot.wog w katalog Update i instalujemy
2. Wrzucamy pliki .82m i .txt w Data
3. Podmieniamy plik Elemtown.mp3... opcjonalnie, bo żadnego pliku muzycznego w łatce nie ma.

Miasto działa na jednej nowej oskryptowanej mapce (random_map_10.h3m), wystarczy jednak przekopiować z niej skrypty ERM na dowolną inną, ażeby móc ujrzeć działające Forge gdzie indziej. WoGifikacja oraz skrypty na innych mapach prawdopodobnie są z łatką niekompatybilne.


I jeszcze jedna uwaga: ten mod osobiście traktowałbym jako ciekawostkę, szczególnie jeśli chodzi o grafikę. Tym chcącym zagrać "bardziej grywalną" Kuźnią pozostaje czekać na inne projekty - jak np. kolejne wersje dodatku Horn of the Abyss czy też podobne klimatem miasto Modern Forge.
Hobbit
Wasze komentarze (6)
13 cze - 22:46

Cheshire
Teraz to już nawet w heroesach budują autostrady na euro.
14 cze - 05:48

Warmonger
Dziękuję, postoję.
14 cze - 06:19

Hellburn
Balans leży i kwiczy... Jedyne co wydaje się być ok, to ekran miasta. Wg mnie to była nawet strata czasu na napisanie newsa :P
14 cze - 08:55

vinius
Zwłaszcza zważywszy, że pliki ekranu zostały wypuszczone już dawno temu przez b. pracowników NWC ;).
14 cze - 15:25

Dragon Lord
Mod zupełnie niegrywalny. W mieście nie da się włączyć wielu budynków, nawet zamku, a każda bitwa oznacza zacięcie się gry.
14 cze - 21:32

Dark Dragon
Bo to jedynie ciekawostka...
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "In The Wake of Gods". Redakcja, kontakt